Ekibimiz

Üst Düzey Yönetim ve Danışman Ekibi

Liderlik ekibimiz, dünyanın dört bir yanındaki mavi yolculuk personelleri için kişiye uygun kritik girişimlerini tasarlamak ve sunmak konusunda geniş deneyime sahip profesyonel danışmanlardan oluşur. Ekibimiz, gemi adamlarına en kaliteli hizmeti sunmak için çeşitli yetenek ve özellikleri esas alarak hizmet sağlar.

flokman

Lokman Ateş

Genel Müdür

Hedeflediğiniz yolda sizi sonuca ulaştıracak tek adres olduğumuzu düşünmekteyiz. Hayallerinizi bizimle geleceğe taşıyın.

fgrsel

Gürsel Can

Mali İşler Müdürü

Resmi kurum ve kuruluşların çatısı altında olması gerektiği gibi hizmet veren bir şirket olmanın grurunu yaşıyoruz. %100 iş garantisi ayrıcalıktır.

funal

Ünal Taşdan

Kariyer Uzmanı

Denizcilik bir meslek değil meslekten öte bir yaşam tarzıdır. Yurt İçi ve Yurt dışı anlaşmalı gemilerimizde çalışacak personeller aramaktayız.

fmave

Zülfikar Mençik

Web Uzmanı

Sektörde uzun zamandır hizmet veren adresi ve telefonu değişmeyen tek ve rakipsiz bir firma olan Irmak Denizciliğin Web işlerini üstlenmiş olmaktan kıvanç duymaktayım.

tfn

Tülin A.

Kariyer Danışmanı

Bu meslekte yüksek ücretler kazanmanız en olağan şeylerin başında gelmektedir. Yanlız bahse konu ücretleri kademeli olarak usta denizci olduğunuzda kazanırsınız.