Kayıt Bilgilerimiz ve Resmi Kuruluşlar

Sektörde hizmet vermekte olan bir çok kurum ve kuruluşun bahse konu kayıt ve belgeleri bulunmamaktadır. Sizler sektöre giriş yapmak isteyen bireyler olarak. Öncelikle yukarıda belirtilmiş olan kayıtların varlığından emin olmak durumundasınız.

Hakkımızda

2013 yılından beri denizcilik sektöründe broker faaliyetleri veren şirketimiz; kısa zamanda denizcilik sektöründe yeri doldurulamayan kaliteli çalışmalara imza atmayı başarmış ve sektörün hızla büyümesine büyük katkılar sağlamıştır, güvenin ve kalitenin ön planda tutulduğu bu zamanlarda, Irmak Denizcilik olarak attığımız her adımın, yaptığımız her işin, geleceğimize ve hizmetinde bulunduğumuz denizlerimizin daha çalışılabilir, daha güvenli, daha huzurlu bir faaliyet alanına dönüştürülmesi ve bu faaliyet alanında geçici değil kalıcı çözümlerle emin adımlarla yaptığımız her işin altına imza bırakmak, yapılan işin kalitesinden dolayı Irmak Denizciliğin çalışma prensiplerine rastlamak bizler için haz vericidir. Günümüz denizciliğinde Irmak Denizciliğin en güvenilir broker listesinde adı anılması en büyük gurur kaynağımızdır.

 

Dikkat edilmesi gereken hususlar

Sektör ile ilgili hali hazırda yayımlanmakta olan bir çok haber doğrultusunda Deniz ve Denizcilik sektöründe çalışacak personelin işe başlayacağı kurum ve kuruluşların resmi evrak takibi oda kayıdını sorgulamasını hedefleyerek çalışmak isteyen nitelikli firmanın ;

  •  Deniz Ticaret Odası Kayıdının bulunması
  •  Ticaret Sicil Müdürlüğü işletme Faaliyet alanının sorgulanması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan ve sorgulamaya açık aşamalar neticesinde kurum ve kuruluşların sektördeki yerlerini varlık derecelendirmesini kişinin yapabilmesi hedeflenmektedir. Irmak Denizcilik olarak bizler Denizcilik Sektöründe insan kaynaklarının sağlanması için uzun süreli çalışma dönemi personel hizmetleri olarak firmamıza bağlı olan gemi firmalarının danışmanlık faliyetlerini ve insan kaynakları hizmeti adı altında yürütmekteyiz.

Hedeflediğiniz yolda sizi sonuca ulaştıracak tek adres olduğumuzu düşünmekteyiz. Vizyonumuz siz gemi adamlarının eğitim ve öğrenim süreci dışında olan iş bulup yerleştirme aşamasında %100 istihdam garantisi vermekteyiz.  Hayallerinizi bizimle geleceğe taşıyın.